CASIO AE-1200WHB-3BVDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
3.158,10 TL
3.509,00 TL
347,50 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Çapı | 42,1 mm |
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Rengi | Siyah-Yeşil |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Kumaş |
| Kasa Kalınlığı | 12,5 mm |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |