CASIO EFB-710D-1AVUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
13.292,10 TL
14.769,00 TL
1.462,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Çapı | 41 mm |
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 10,5 mm |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |