CASIO EFR-574DE-7AVUDF
Kategori
%10
12.230,10 TL
13.589,00 TL
1.345,72 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 148 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42,3 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,4 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Lacivert |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |