CASIO MTP-V006G-9BUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
3.176,10 TL
3.529,00 TL
349,48 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 38 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,4 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45,1 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |