CASIO GA-110HDS-7ADR
Kategori
%10
11.672,10 TL
12.969,00 TL
1.284,32 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,9 mm |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Beyaz |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |