CASIO Gbd-h2000-1a9dr
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%5
32.223,05 TL
33.919,00 TL
3.545,62 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SQUAD |
|---|---|
| Ağırlık | 63 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Akıllı Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 52,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 19,4 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 59,6 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Sarı |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |