CASIO GD-010GB-1A9DR
Kategori
%10
8.855,10 TL
9.839,00 TL
974,36 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,9 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,1 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |