CASIO GM-2110D-2BDR
Kategori
%20
20.407,20 TL
25.509,00 TL
2.245,48 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 44,4 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 49 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |