CASIO GW-9500MEC-1DR
Kategori
%5
19.949,05 TL
20.999,00 TL
2.195,07 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | MASTER OF G |
|---|---|
| Ağırlık | 88 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 52,7 mm |
| Kasa Kalınlığı | 14,8 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 57 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |