CASIO LTP-1302D-7A1VDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%19
3.109,59 TL
3.839,00 TL
342,16 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Çapı | 30,2 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 8,7 mm |
| Kasa Yüksekliği | 34,5 mm |