CASIO LTP-1335D-7AVDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
3.851,10 TL
4.279,00 TL
423,75 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Çapı | 30 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 8,9 mm |
| Kasa Yüksekliği | 36 mm |