CASIO LTP-V002D-2B3UDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.150,10 TL
2.389,00 TL
236,58 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Çapı | 25 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 9,2 mm |
| Kasa Yüksekliği | 31 mm |