CASIO LTP-V004G-7BUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%19
3.060,99 TL
3.779,00 TL
336,81 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Çapı | 30,2 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 7,8 mm |
| Kasa Yüksekliği | 35,2 mm |