CASIO LTP-VT01D-1BUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%19
2.672,19 TL
3.299,00 TL
294,03 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 34 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,9 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |