CASIO LA670WA-7DF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.528,10 TL
2.809,00 TL
278,18 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |