CASIO LA670WGA-9DF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
3.338,10 TL
3.709,00 TL
367,30 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |