CASIO LA670WA-1DF
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.528,10 TL
2.809,00 TL
278,18 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 32 gr |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 24,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |