CASIO LTP-1215A-2A2DF
Kategori
%10
2.645,10 TL
2.939,00 TL
291,05 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 56 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 28 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 32 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |