CASIO LTP-1241D-1ADF
Kategori
%19
2.445,39 TL
3.019,00 TL
269,08 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 51 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 25 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 33 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |