CASIO LTP-1308D-1AVDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%19
3.117,69 TL
3.849,00 TL
343,05 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Çapı | 31,2 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 8,7 mm |
| Kasa Yüksekliği | 35,9 mm |