CASIO LTP-V004GL-7AUDF
Kategori
%10
2.042,10 TL
2.269,00 TL
224,70 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 28 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 30,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,8 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 35,2 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |