CASIO LTP-V009D-7EUDF
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.780,10 TL
3.089,00 TL
305,90 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Metal |
| Kasa Çapı | 20,7 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,7 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 37,7 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |