CASIO MTP-1375D-7A2VDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
5.606,10 TL
6.229,00 TL
616,86 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Krem |
|---|---|
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 9,7 mm |
| Kasa Yüksekliği | 48,5 mm |