CASIO MTP-V001D-1BUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
1.916,10 TL
2.129,00 TL
210,84 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 38 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |