CASIO MTP-V002D-7B3UDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.303,10 TL
2.559,00 TL
253,42 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Çapı | 37 mm |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 9,6 mm |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |