CASIO MTP-VD01D-3BVUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
3.185,10 TL
3.539,00 TL
350,47 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 49 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |