CASIO W-735H-1A2VDF
Kategori
%10
3.428,10 TL
3.809,00 TL
377,21 TL den başlayan taksitlerle!
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 50 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 47,1 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,1 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Rosegold |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 51,4 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |