CASIO MTP-V006D-2BUDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.393,10 TL
2.659,00 TL
263,32 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 38 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,4 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45,1 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |