CASIO W-800H-5AVDF
Kategori
Garanti Süresi
24 Ay
%10
2.060,10 TL
2.289,00 TL
226,68 TL den başlayan taksitlerle!
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 36,8 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,4 mm |
| Kasa Rengi | Kahve |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |